Hakkımızda

Seferoğlu Ak Yapı İnşaat Dekorasyon Tadilat

Seferoğlu İnşaat Dekorasyon Avcılar

SEFEROĞLU AK YAPI, geçmişten gelen inşaat tecrübesi ve teknik altyapısı ile sektöre örnek yapılar üretmek için çalışmaktadır. Kararların proje aşamasında alınması ve daha yapı başlamadan her detayının çözülmesi, muhtemel sürprizleri de engelleyeceğinden, müşterilerimizin gönül rahatlığıyla alışveriş yapmalarını sağlamaktadır.
 
Değişen dünya şartlarında kalitenin en önemli yaşam biçimi olduğunu biliyoruz ve sahip olduğumuz Iso 9001-2008 kalite yönetim sistemiyle bilgi ve tecrübemizi, ileri teknoloji kullanarak yapılarımıza yansıtıyoruz.
 
İşimize duyduğumuz saygı ve güven çerçevesinde müşteri memnuniyetini hedef almak ve bu doğrultuda müşterilerimize en iyi hizmeti sağlamayı kalite politikamız olarak benimsedik.
 
Kaliteden ödün vermeyen yapılarımızla sizin için sağlam ve modern yaşam alanları oluştururken aynı zamanda size her türlü garantiyi vermekten de çekinmiyoruz. Müşteri memnuniyetine ve taleplerine değer veriyoruz. Çünkü biz, sizinle birlikte var olduğumuzu bilen ve sizinle birlikte büyüyen bir aileyiz.
 
Şehrin kişiliğini tamamlayan yapılarımızla yaşam alanlarınızı sanata dönüştürüyoruz.
 

Misyonumuz

İnsanın ilk çağlardan beri süre gelen yuva ihtiyacını, ona doğal ve modern olanaklarla çevrelenmiş olarak sunmak.
Öncelikle sosyal, sportif ve kültürel aktivitelerle bağını eksiksiz kurarak, doğal yuva ihtiyacını sağlam bir zemine oturtmak.
Gelecek kuşakların doğayı korumayı öğrenecek ve öğretecek bireyler olarak yetişmesini sağlamak
 

Vizyonumuz

Temeli İnsana ve doğaya saygı olan , bireyin doğallığıyla bağını koparmadan modernlik, mimari ve teknolojiden üst düzeyde faydalanmasını sağlamak ve bu sayede yaşam mimarlığı felsefemizi, tüm dünyaya örnek oluşturacağımızı gözden kaçırmadan yaşam pratiğine aktarmak.

 

...

Şirketimiz geçmişten gelen inşaat tecrübesi ve teknik altyapısı ile sektöre örnek yapılar üretmek için çalışmaktadır. 

– 0533 711 95 75
Etiketler:
Paylaşın:
Bize Yazın